Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Išpuolius prieš švietimo kokybę vykdo ir Graikijos politikai (0)

2011 Rugpjūčio 26d.

Rugpjūčio 24 d. keli tūkstančiai graikų universitetų studentų ir dėstytojų organizavo protesto žygį prieš Švietimo įstatymą, kuris buvo aptartas Parlamente ir dabar yra svarstomas Vyriausybėje.

Vyriausybė sako, kad įstatymas yra skirtas tik gerinti švietimą ir sumažinti studentų išvykstančių studijuoti į užsienį srautą. Tačiau nemokamas sūris, kaip žinoma, tik spąstuose ir mokymas, tai yra jo dalis įgaus mokamą pagrindą, mano studentai.

Be to, be materialinio minuso studentų sąjunga naujoje reformoje įžvelgia ir savo teisių ir laisvių suvaržymą, visų pirmą, bus prarasta galimybė daryti įtaką mokyklų vadovų atrankai ir apskųsti egzaminų pažymius. Studentus ir mokytojus remia pagrindinės profesinės sąjungos šalyje, kuriuos taip pat baiminasi, kad antroji  per pastaruosius penkerius metus reforma vėl neigiamai paveiks švietimo kokybę.

Kaip jau tapo įprasta Graikijoje, protesto metu negalima buvo išvengti susidūrimų tarp demonstrantų ir policijos. Teisėsaugos pareigūnams vėl teko dirbti su guminėmis policininkų lazdomis ir  su dujų pagalba „leisti ašaras“ miniai.

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.