Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Lietuvos švietimo ir mokslo profesinių sąjungų federacijos pirmininku tapo Ričardas Bartkevičius (0)

2011 Gruodžio 19d.

Gruodžio 16 dieną vykusiame Lietuvos švietimo ir mokslo profesinių sąjungų federacijos (LŠMPSF) bendrame susirinkime paskirtas naujas Federacijos pirmininkas.  Juo tapo  Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) dėstytojas, profesorius Ričardas Bartkevičius.

Pagal LŠMPSF įstatus, organizacijai rotacijos principu po vienerius metus pirmininkauja Lietuvos švietimo profesinės sąjungos (LŠPS) ir Lietuvos aukštųjų mokyklų profesinių sąjungų susivienijimo (LAMPSS) atstovai. Kandidatūrą pasiūlė LAMPSS. 

Ričardas Bartkevičius visuomenei yra žinomas kaip lietuvių dailininkas, tapytojas, pedagogas, vienas iš žymiausių lietuvių neoekspresionizmo atstovų. Šiuo metu jis akyviai veikia LEU profesinėje sąjungoje, anksčiau buvo ir studentų, ir darbuotojų profesinių sąjungų lyderiu.

Naujasis pirmininkas nežadėjo staigių permainų. R. Bartkevičius kalbėjo, kad sieks glaudesnio LŠPS ir LAMPSS bendradarbiavimo, koordinuos abiejų organizacijų veiklą ir atstovaus bendriems interesams.

Federacijos susirikimas taip pat nutarė peržiūrėti LŠMPSF įstatus ir pertvarkyti struktūrą. Pasitarime numatytos Federacijos veiklos gairės: stiprinti atstovavimą LR Trišalės tarybos švietimo komitete, Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijoje bei tarptautinėse organizacijose:  Švietimo Internacionale (EI) ir Europos švietimo profesinių sąjungų komitete (ETUCE). 

LŠMPSF informacija
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.