Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

LŠPS deleguoti atstovai ŠMM darbo grupėse vėl gins mokytojų interesus (0)

2013 Kovo 14d.

Švietimo ir mokslo ministerija informavo, kad LŠPS pirmininkas Audrius Jurgelevičius yra įtrauktas į darbo grupę, sudarytą švietimo ir mokslo ministro kovo 6 d. įsakymu Nr. V-177 „Dėl darbo grupės sudarymo“ pasiūlymams dėl Mokinio krepšelio lėšų apskaičiavimo ir paskirstymo metodikos pakeitimui parengti.

ŠMM  taip pat informavo, kad planuoja įtraukti LŠPS deleguotą atstovę Rūtą Osipavičiūtę į darbo grupę pasiūlymams dėl Švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos aprašo pakeitimo parengti.

Lietuvos švietimo profesinė sąjunga dar vasario pradžioje nusiuntė priminimą naujai paskirtajam LR švietimo ir mokslo ministrui Dainiui Pavalkiui, kad LŠPS turi deleguoti organizacijos atstovus (ekspertus) į ministerijos formuojamas darbo grupes, nes tik dirbančiųjų atstovai pagal turimas kompetencijas gali pateikti siūlymus, kaip nedelsiant spręsti šiuo metu labai aštrias mokyklų finansavimo ir mokytojų darbo užmokesčio problemas. 

Lietuvos švietimo profesinė sąjunga  jau kelerius metus nuolat  teikia įvairius pasiūlymus Švietimo ir mokslo ministerijai dėl mokyklų finansavimo (mokinio krepšelio), pedagogų darbo užmokesčio, mokytojų kvalifikacijos, darbo stažo bei  kitais svarbiais švietimo sistemos darbuotojams klausimais. LŠPS nuolat skatina ministerijos vadovus tartis ir priimti sprendimus socialinio dialogo keliu. Tik profesinių sąjungų pastangų dėka mokytojų atstovai jau daugelį metų – visų ŠMM darbo grupių mokytojams aktualių problemų sprendimui dalyviai.

LŠPS informacija
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.