Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Atleisk savo šefą, su sveiku pykčiu! (0)

2013 Balandžio 19d.

Visi norintys sužinoti kaip atleisti savo šefą, galėjo balandžio 6 dieną, Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos konferencijų salėję, susitikti su knygos „Atleisk savo šefą“ autore Ilze Butkute rinkosi asociacijos „LPSK Jaunimas“ nariai.

Susitikimo iniciatorius LŠPS pirmininko pavaduotojas bei mokymų vadovas Romas Turonis, pristatydamas knygos autorę teigė, kad iš pradžių sužinojęs apie knygą „Atleisk savo šefą“ buvo skeptiškai nusiteikęs. Tačiau smalsumas privertė nusipirkti knygą. Perskaičius ją,  Romo nuomonė pasikeitė. Jo manymu, knyga pilna vertingos teisinės informacijos, kuri pateikiama su „sveiku pykčiu“ ir humoro prieskoniu.

Knygoje pasakojama kaip vieną dieną knygos autorė išgirsta, kad įmonė nori atleisti iš darbo ją ir kelis jos bendradarbius. Įmonėje nėra įprasta, atleidžiant darbuotojus mokėti priklausančias išeitinės išmokas. Kiti „pasidavę“ ir nebandantys kovoti bendradarbiai patarinėjo nepiktintų darbdavių ir išeiti iš darbo „ramiai“. Nepaisant to autorė nusprendžia apginti save ir … kaip jai sekėsi, galite perskaityti knygoje „Atleisk savo šefą“.

Susitikimo metu, dažnai skambėjo frazė „sveikas pyktis“. Tiek autorė, tiek kiti susitikimo dalyviai diskutavo, kodėl daug Lietuvių neturi to „sveiko pykčio“ ir leidžiasi apgaudinėjami nesąžiningų darbdavių.

Baigiantis susitikimui, tiek knygos autorė Ilzė Butkutė, tiek profesinių sąjungų atstovai, svarstė kaip galėtų bendromis jėgomis „nešti žinias“ visuomenei kaip apsiginti nuo nesąžiningų darbdavių ir jausti „sveiką pyktį“, kuris kartais padeda kovojant už save.

Linkime autorei sėkmės ir iki kitų susitikimų.

Šaltinis: http://lpj.lt.tigras.serveriai.lt/2013/04/18/atleisk-savo-sefa-su-sveiku-pykciu/#more-167

Asociacijos „LPSK Jaunimas“ informacija
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.