Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

A. Butkevičius mokys švietimo ir mokslo ministrą, kas yra profesinės sąjungos (0)

2013 Balandžio 16d.

2013 m. balandžio 15 d. surengtas Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos tarybos posėdis.

Posėdyje dalyvavo LR Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius ir LR Vyriausybės atstovai: Algimanta Pabedinskienė, LR socialinės apsaugos ir darbo ministrė; Rimantas Šadžius, LR finansų ministras; Audrius Bitinas, Socialinės apsaugos ir darbo viceministras. Aptartas Vyriausybės veiklos prioritetų įgyvendinimas skatinant ekonomikos augimą ir užimtumą, atsakyta į  gausius LPSK tarybos dalyvių klausimus.

VGTU profesinės sąjungos pirmininkė Rima Meilūnienė svečiams papasakojo, jog Lietuvos švietimo tarybos posėdyje Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis profesines sąjungas apkaltino, jog jos yra progreso stabdis. Ji paklausė premjero, ar Švietimo ir mokslo ministro nuomonė yra ir visos vyriausybės nuomonė. A. Butkevičius su šypsena atsakė, jog tai tik ministro nuomonė ir pažadėjo pakalbėti su švietimo ir mokslo ministru apie profesinių sąjungų vaidmenį visuomenės gyvenime.
 
Posėdžio metu vyko diskusijos dėl LPSK veiklos prioritetų: narystės tendencijų ir priežasčių. Savo patirtimi dalijosi ir požiūrį šiuo klausimu išsakė: Irena Petraitienė, Lietuvos valstybės tarnautojų, biudžetinių ir viešųjų įstaigų darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė; Vilius Ligeika, Lietuvos geležinkelininkų profsąjungų federacijos pirmininkas; Juozas Neverauskas, Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos pirmininkas; Romas Turonis, Lietuvos švietimo profesinės sąjungos pirmininko pavaduotojas, mokymų vadovas.
 
Pritarta LPSK tarybos rezoliucijoms dėl darbo užmokesčio reguliavimo ir užimtumo didinimo. Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos pirmininkas Juozas Neverauskas darsyk pristatė peticiją „VANDUO yra žmogau teisė“, paragino ją pasirašyti to dar nepadariusius bei skleisti informaciją, kad būtų surinkta kuo daugiau parašų.
 
„VANDUO yra žmogaus teisė“ peticiją pasirašyti galima 2 būdais:
1. Tiesiogine interneto prieiga:
https://signature.right2water.eu/oct-web-public/signup.do?lang=lt

2. Pasirašant popierinę peticijos formą. Ją galima parsisiųsti:
http://www.right2water.eu/sites/water/files/ECI-Support-Statements-Form-9-LT-LT%5B1%5D.pdf

LŠPS ir LPSK informacija
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.