Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

ETUCE palaiko vykstančias Lietuvos pedagogų derybas (0)

2014 Gruodžio 3d.

Europos profesinių sąjungų švietimo komitetas (ETUCE) vienija 129 mokytojų sąjungas ir 11 milijonų mokytojų visose Europos šalyse bei 4,2 mln. mokytojų visuose ES švietimo sektoriaus lygmenyse. ETUCE priklauso Europos profesinių sąjungų konfederacijai bei Pasaulinei švietimo profesinei sąjungai (EI).

ETUCE direktorius Martin Rømer:  „Padaryta didelė pažanga“

Derybos, vykstančios tarp Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Lietuvos švietimo profesinių sąjungų, rutuliojasi tinkamu greičiu. Derybų komanda buvo suformuota po birželio 18 d. organizuoto gausaus pedagogų mitingo prie Vyriausybės. Buvo sutarta, kad derybų metu bus deramasi dėl daugelio dalykų, t. y. mokytojų atlyginimų, naujo finansavimo modelio mokyklose ir t.t.

Žvelgdamas į šiandieninę situaciją, ETUCE direktorius M. Rømer teigia, kad padaryta didelė pažanga. Nors dar ne viskas išspręsta, toliau deramasi kaip spręsti sudėtingas problemas. ETUCE palaiko vykstančias derybas ir skatina visas mokytojų profesines sąjungas sėdint prie derybų stalo padaryti dar didesnę pažangą švietimo sektoriaus kolektyvinėse derybose.

ETUCE tikisi ir laukia, kad galutiniame derybų rezultate bus įforminta viskas, kas buvo sutarta birželio 18 d. susitikime su Vyriausybės atstovais. Nepaisant to, kad viena iš pedagogų profesinių sąjungų jau paragino streikuoti, M. Rømer teigiamai žvelgia į priekį: „kai kam visada sunku laukti iki galo, bet faktas yra tas, kad, jei nesėsite prie derybų stalo, jūs neteksite įtakos ir, manau, kad tikrai dar per anksti spręsti, jog derybos nepasiseks“.

ETUCE remia Lietuvos švietimo profesines sąjungas ir tikisi teigiamo derybų rezultato.

 

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.