Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Lietuvos švietimo ir mokslo profesinių sąjungų federacijos pirmininkė Vilija Targamadzė susitiko su Švietimo ir mokslo ministerijos vadovais (0)

2010 Birželio 15d.

Šiandien, birželio 15d. Švietimo ir mokslo ministerijos (ŠMM) iniciatyva Lietuvos švietimo ir mokslo profesinių sąjungų federacijos (LŠMPSF) pirmininkė Vilija Targamadzė susitiko su Švietimo ir mokslo ministerijos vadovais: ministru G.Steponavičium, viceministrais N. Putinaite ir V.Baciu, ministro patarėju A. Lakštausku.

Susitikime buvo kalbama apie ŠMM bendradarbiavimo su LŠMPSF nariais – Lietuvos švietimo profesine sąjunga (LŠPS) bei Lietuvos aukštųjų mokyklų profesinių sąjungų susivienijimu (LAMPSS) – perspektyvas. Abi federacijos narės yra pareiškusios nepasitikėjimą Švietimo ir mokslo ministru G. Steponavičiumi ir pastaruoju metu labai griežtai kritikuoja ministerijos veiklą.

Pasak V. Targamadzės, buvo ieškoma būdų, kaip pagerinti socialinį dialogą švietimo sektoriuje.   Pirmas žingsnis šia linkme žengtas birželio 14 d. prie LR Trišalės tarybos LŠMPSF iniciatyva įsteigus sektorinį švietimo komitetą.

 

LŠPS
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.