Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Prezidentė ragina Švietimo ir mokslo ministrą kartu su visomis profesinėmis sąjungomis nuolat ieškoti bendrų sprendimų (0)

2010 Birželio 16d.

Lietuvos švietimo profesinės sąjungos (LŠPS) pirmininkas Audrius Jurgelevičius gavo Lietuvos Respublikos Prezidentės vyriausiosios patarėjos Virginijos Būdienės pasirašytą atsakymą į LŠPS pareiškimą, kuriame buvo išdėstytos mintys apie situaciją besiklostančią Lietuvos švietime. Laiške rašoma, jog prezidentė susipažino su pareiškimu bei dėkoja už pareikštą nuomonę ir aktyvią poziciją.

LR Prezidentė yra įsitikinusi, kad švietimo sistemos reforma Lietuvoje būtina, nes yra nemažai spręstinų problemų. Jas reikia įvardinti ir taisyti bendromis Švietimo ir mokslo ministerijos bei pedagogų bendruomenių ir socialinių partnerių pastangomis.

Prezidentės teigimu, koks valstybėje švietimas, tokia bus ir jos ateitis. Šiandienos mokykloje svarbiausia kūrybiškumo ugdymas, inovatyvumo skatinimas. Šiuolaikinis pasaulis, ekonominė, socialinė situacija mokyklai ir mokytojui kelia naujus iššūkius. Mokytojai turi suteikti visuomenei vilties ir būti solidarumo pavyzdžiu.

Šalies vadovė ragina Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrą kartu su visomis profesinėmis sąjungomis nuolat ieškoti bendrų sprendimų bei aptarti pedagoginei bendruomenei nerimą keliančius klausimus dėl situacijos Lietuvos švietime.

LŠPS informacija
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.