Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Rugsėjo 29 dieną profesinės sąjungos rengia akciją "Gana skurdinti žmones" (0)

2010 Rugsėjo 3d.

Rugsėjį Briuselyje Europos profesinės sąjungos surengs tarptautinę demonstraciją – „Gana skurdinti žmones! Svarbiausia – darbo vietų kūrimas ir ekonomikos augimas!“.

LPSK valdyba nutarė solidarizuotis su Europos profesinėmis sąjungomis ir rugsėjo 29 dieną surengti protesto akciją. Tą dieną Vilniuje vyks visų profesinių sąjungų centrų organizuojami piketai ir mitingas.

Bendrų Europos veiksmų dieną ir pagrindinę demonstraciją organizuoja ETUC ir trys Belgijos organizacijos–narės (FGTB, CSC ir CGSLB).

Ši demonstracija - tai Europos profesinių sąjungų kovingas atsakas griežtoms taupymo priemonėmis, neseniai priimtomis daugelyje Europos šalių. Profesinės sąjungos reikalauja parengti ekonomikos atkūrimo planus, kuriant kokybiškas darbo vietas ir skatinant ekonomikos augimą.

Demonstracijos dieną profesinių sąjungų vadovų delegacija susitiks su Europos Sąjungos vadovais aptarti aktualiausias problemas.

Šio įvykio sėkmės garantas – gausus įvairių šalių profesinių sąjungų dalyvavimas, todėl ETUC ne tik kviečia organizacijas nares iš kaimyninių Europos šalių dalyvauti demonstracijoje Briuselyje, bet ir ragina surengti pritariamąsias akcijas savo šalyse.

ETUC tiki, kad dalyvaudamos renginyje, organizacijos parodys savo vienybę ir ši bendrų Europos veiksmų diena taps dar vienu pergalingu ETUC bei viso Europos profesinių sąjungų judėjimo žingsniu.

Rugsėjo 29–tąją Europos profesinės sąjungos kartu išreikš savo reikalavimus: Ispanijoje planuojamas visuotinis streikas, Lietuvoje ir kitose Europos valstybėse – protesto akcijos ir eisenos.

Tą dieną Vilniuje įvyks protesto akcija “Gana skurdinti žmones. Svarbiausia - darbo vietų kūrimas ir ekonomikos augimas“. Planuojama 11 val. prie Vilniuje esančių ministerijų rengti piketus. Mitingas numatytas 12 val. prie LR Vyriausybės V. Kudirkos aikštėje.

Akcijos organizatoriai: LPSK, LDF, LPS „Solidarumas“ ir Lietuvos žurnalistų sąjunga.

LŠPS informacija
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.