Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Toliau svarstomas mokytojų pareigybės aprašo projektas (0)

2007 Gruodžio 7d.

Pavyzdinio mokytojų pareigybės aprašo projektas toliau buvo svarstomas LR Švietimo ir mokslo ministerijoje gruodžio 3 d.. Tai jau ketvirtasis darbo grupės, kurią sudaro  ministerijos, savivaldybių administracijų švietimo padalinių, mokyklų vadovų ir profesinių sąjungų atstovai, posėdis. Lietuvos švietimo darbuotojų profesinei sąjungai (LŠDPS, vad. R.Osipavičiūtė) darbo grupėje atstovauja pirmininkės pavaduotojai Audrius Jurgelevičius ir Rasa Jasmontienė (šiame posėdyje vietoj A.Jurgelevičiaus dalyvavo R.Osipavičiūtė) . 

Ketvirtajame posėdyje buvo svarstomos paskutinės aprašo dalys : mokytojo pareigų 19-32 sk. bei klasės vadovo pareigų 33-34 sk.

Posėdyje nutarta palikti tik trumpiausias ir optimaliai aptariančias mokytojo darbus formuluotes, išmesti budėjimo, užduočių rengimo, metodinės veiklos, darbo su  sunkiais/gabiais, kitų darbdavio skiriamų veiklų privalomumo nuostatas.
Paliktos mokytojo pareigos nuolat tobulinti savo kvalifikaciją, vertinti žinias, gebėjimus, pažangą, informuoti apie tai tėvus, užtikrinti mokinių saugumą ugdymo veikloj, informuoti administraciją pastebėjus mokinio neadekvatų elgesį ir t.t.  
Vadovavimas klasei tapo mokytojo teise, kurią jis gali rinktis laisva valia.

Po ilgų diskusijų liko nesuderėti mokytojo pareigų  27 sk. (dalyvavimas egzaminų vykdyme) ir 29 sk.(dalyvavimas mokyklos savivaldoje).

Paskutinis darbo grupės posėdis vyks gruodžio 17 dieną.

LŠDPS informacija

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.