Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

 

 

Aukštaitijos susivienijimas plėtoja tarptautinę veiklą (0)

2008 Lapkričio 12d.

Spalio 15-17d. Bad Breisige (Vokietija) vyko naujo tarptautinio projekto „Nuo gero prie geriausio" partnerių susitikimas. Projekte, kartu su Vokietijos, Olandijos, Suomijos, Graikijos ir Italijos profesinėmis sąjungomis dalyvauja ir Aukštaitijos švietimo darbuotojų profesinių sąjungų susivienijimas. Idėja vystyti projektą gimė vienos tarptautinės konferencijos metu, kurioje taip pat buvo suplanuotas ir šis susitikimas Bad Breisige.

Pagrindiniai projekto tikslai – numatyti pedagoginių kompetencijų plėtros sistemos tobulinimo galimybes, kelti pedagogų kompetenciją, organizuojant mainų vizitus, o taip pat skatinti atskirų mokymo įstaigų ir jų profesinių sąjungų narių bendradarbiavimą, vystant dvišalius projektus.

Projekto idėja labai paprasta. Kiekviena šalis turi gerosios patirties. Šių patirčių sisteminimas suteikia galimybę pateikti rekomendacijas kompetencijų plėtros sistemos vystymui įvairiose ES šalių mokyklose. Lietuvoje pedagogų vertinimai rodo, kad kompetencijų plėtotės priemonės dar nėra veiksmingos. Sistemingų pastangų ir procedūrų nebuvimas gali būti esminė tokios situacijos priežastis. Kvalifikacinės kategorijos pasitvirtinimas kartais tampa netgi svarbesnis už kompetencijų plėtrą ir taikymą. Daugiausiai problemų mokytojams kyla taikant naujai įgytas kompetencijas praktiniame darbe.

Pasikeitimas patirtimi bus naudingas ne tik kiekvienam iš projekto dalyvių asmeniškai, bet ir jų atstovaujamoms mokymo įstaigoms. Pagrindinė projekto veikla numatyta 2009 metais, kai bus įgyvendinamos mainų programos ir vyks seminarai.

Aukštaitijos susivienijimo informacija
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.