Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

 

 

Dėl mokytojų atlyginimų dar neaišku (0)

2008 Lapkričio 12d.

Kandidatas į švietimo ir mokslo ministrus Gintaras Steponavičius teigia, kad koalicijos partneriai dar diskutuoja, ar mokytojų alga didės planuotais 30 proc.

„Be abejonės, su tokia finansine situacija, kada biudžeto nesurinkimas tampa realia grėsme, apskritai atlyginimus gali būti sunku išmokėti ne tik mokytojams bet ir kitoms socialiai jautrioms sferoms“, – aiškina G. Steponavičius.

Tačiau, anot jo, „atlyginimų didinimas pedagogams išlieka pagrindiniu būsimos Vyriausybės diskusijų objektu ir įsipareigojimu, kurio ketinama laikytis“.

„Tai, kas suplanuota dabar, tai yra atlyginimų didinimas 30 proc. nuo kitų metų, yra aštrių diskusijų objektas ir aš negaliu pasakyti, ar tokį didinimą pavyks išlaikyti. Bet tikrai galiu pasakyti, kad mokytojų atlyginimai, lyginant su kitom sritim, kitąmet didės labiausiai“, - teigė G. Steponavičius.

Lrt.lt primena, kad naują valdančiąją koaliciją fomuojančios partijos šiuo metu svarsto antikrizinį planą, kuriame taupant bei kitais būdais 2009 metų biudžete norima laimėti 4 mlrd. Lt.

Šaltinis: www.lrt.lt
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.