Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

 

 

Kėdainių švietimo darbuotojų profesinių sąjungų susivienijimas pradėjo naują veiklos etapą (5)

2009 Kovo 2d.

Vasario 27 dieną Kėdainių švietimo darbuotojų profesinių sąjungų susivienijimas surengė ataskaitinę rinkimų konferenciją. Apie susivienijimo veiklą ataskaitą pateikė pirmininkė Vida Bareikienė. Ji akcentavo, kad didžiausias smūgis susivienijimo veiklai buvo finansinės LŠDPS vadovų aferos. Dėl neskaidrios veiklos iki šiol neaiškus kelių tūkstančių susivienijimo sukauptų lėšų likimas. Todėl profsąjunginė veikla kiek buksuoja. Dalis kolegų nusivylė profsąjunga, todėl sustabdė savo narystę joje.

Tačiau susivienijimo dialogas su savivaldybe išlieka stabiliai konstruktyvus. Jei iš kitų miestų ar rajonų sklinda įvairi informacija apie beatodairiškus taupymus mokytojų ir ugdymo proceso sąskaita, tai Kėdainių valdžia mokytojų atstovams yra be išlygų pasakiusi, jog lėšos, skirtos švietimui, nebus karpomos. Savivaldybė pasiryžusi taupyti ne atlyginimų ar etatų mažinimo sąskaita.

Baigdama ataskaitą, ilgametė pirmininkė padėkojo bendraminčiams už bendrą veiklą ir pasiūlė rinkti kitą pirmininką, nes, dėl sveikatos problemų, nebegalinti atlikti atsakingų pareigų. Be to, kad ateityje vėl neiškiltų finansinių nesklandumų, pasiūlė susivienijimą įregistruoti juridinių asmenų registre. Delegatai pritarė tokiam pasiūlymui.

Norėdami ilgiau pamąstyti dėl primininko kandidatūros, konferencijos dalyviai paprašė svečią, Aukštaitijos švietimo darbuotojų profesinių sąjungų susivienijimo (AŠDPS) konsultantą Romą Turonį, papasakoti apie švietimo aktualijas. Buvo aptarti ilgalaikė atlyginimų didinimo programa, etatinio darbo apmokėjimo, popierizmo mažinimo, mokytojų atestacijos klausimai. Didžiausią pasipiktinimą kėdainiečiams sukėlė Susisiekimo ministerijos ketinimai panaikinti mokytojams transporto lengvatas. R. Turonis buvo įpareigotas organizuoti pasipriešinimą tokiems planams.

Varžytuvių dėl pirmininko rinkimų nebuvo. Neilgai diskutavę, naująja susivienijimo primininke delegatai išsirinko „Atžalyno“ mokyklos profsąjungos pirmininkę, kūno kultūros mokytoją Dainą Kačegavičienę. Pavaduotoju išrinktas tos pačios mokyklos geografijos mokytojas Žydrūnas Mackevičius.

Nuotraukoje: susivienijimo pirmininkė ir jos pavaduotojas.


Kėdainių susivienijimo informacija
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *
Komentarai:
2009-03-02 22:05:20 | Ukmergės ŠDPS

linkime stibrybės ir kantrybės

2009-03-02 17:48:28 | Kauno ŠDPSS

Sveikiname naują pirmininkę ir visus aktyvius Kėdainių švietimo darbuotojų profsąjungiečius! Linkime nekreipti dėmesio į pašaipius ir piktus išpuolius, eiti tiesos, padorumo, nesavanaudiškumo ir atstovavimo savo nariams keliu. Ir nors šis kelias sunkus, bet, jei Jūsų ginklai - Drąsa, Sąžinė ir Meilė žmonėms, ši kelionė bus maloni ir prasminga. Nepasiduokite!

2009-03-02 16:45:39 | LŠDPS

sveikiname naują pirmininkę ir linkime nueiti į .... reikiamoms išvadoms padaryti

2009-03-02 15:42:18 | vilnius

Sveikiname ir linkime naujai pirmininkei ir jos aktyvo nariams bei visiems susivienijimo nariams stiprybės, tvirtumo ir sėkmės!

2009-03-02 13:39:45 | Šiauliai

Sveikiname kėdainiškius ! linkim sėkmės ir solidarumo visur :) labai smagu, kad pirmininkė galės atstovauti kūno kultūrininkams.

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.