Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Intensyvėja švietimo ir mokslo profesinių sąjungų bendradarbiavimas (0)

2009 Kovo 20d.

Kovo 19 d. vykusiame Švietimo ir mokslo profesinės sąjungos "Solidarumas" tarybos posėdyje dalyvavo Aukštaitijos švietimo darbuotojų profesinių sąjungų susivienijimo tarptautinė sekretorė Tatjana Babrauskienė. Kolegoms ji pasakojo apie naujoves ir pokyčius švietimo sistemoje.

Didžiausią susirūpinimą mokytojams, dėstytojams ir kitiems švietimo darbuotojams kelia Vyriausybės ketinimai 10 proc. mažinti biudžetininkams atlyginimus.
T. Babrauskienė informavo kolegas apie profesinės sąjungos veiksmus priešinantis tokiems planams: jau išplatintas pareiškimas, vyko spaudos konferencija, susitikimas su Švietimo ir mokslo viceministre Nerija Putinaite, buriama biudžetinio sektoriaus profesinių sąjungų koalicija bendriems veiksmams.

T. Babrauskienė informavo apie Lietuvos švietimo ir mokslo profesinių sąjungų federacijos įsteigimą ir jos veiklos prioritetus. Esminės šiuo metu spendžiamos švietimo problemos: mokslo ir studijų reforma, mokytojų ir dėstytojų atlyginimai, popierizmo mažinimas, etatinis darbo apmokėjimas ir ketinimai naikinti transporto lengvatas mokytojams.

Buvo sutarta derinti abiejų profesinių sąjungų veiksmus atstovaujant ir ginant švietimo darbuotojų interesus, keistis informacija, palaikyti vieni kitus. 

Nuotrauka iš: http://www.lps.lt/

AŠDPS informacija
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.