Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Nauja knyga apie darbo judėjimą ir profesines sąjungas (2)

2009 Kovo 16d.

LR Seimo Europos informacijos biure DEMOS kritinės minties institutas kartu su leidykla „Kitos knygos“ pristatė šiuolaikinėje Lietuvoje pirmąją originalią kairiosios minties knygą „Demokratija be darbo judėjimo?“, skirtą ir dedikuotą Lietuvos profsąjungoms.

Leidinį pristatė knygos autoriai Andrius Bielskis (jis ir sudarytojas), doc. Rasa Baločkaitė, žurnalistė Džina Donauskaitė,  europarlamentaras Justas Vincas Paleckis (jis yra vienas knygos išleidimo rėmėjų).

Kalbėjo į pristatymą specialiai atvykę prof. Povilas Gylys, Seimo nariai Vytenis Andriukaitis, Algirdas Sysas. Dalyvavo buvusi Seimo narė doc. Giedrė Purvanecienė.

Į renginį atvyko nemaža profsąjungininkų. Dalyvavo ir kalbėjo Gražina Gruzdienė, Aleksandra Leparskienė, Janina Švedienė, Sergejus Glovackas kiti profsąjungų atstovai.

Knygos pristatyme dalyvavo ir kalbėjo Lietuvos švietimo ir mokslo profesinių sąjungų federacijos atstovas Romas Turonis.

Norintys įsigyti knygą, artimiausiu metu ją ras knygynuose. Keletą egzempliorių bus galima įsigyti LŠMPSF būstinėje.

LŠMPSF informacija
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *
Komentarai:
2012-11-23 05:22:13 | Nrs

tarkim Liepa 6 d, 2009Tikriausiai pats bukiausias snitrpsais iki šiol, iš šioje svetainėje paskelbtų. Ne tai jog ankstesnieji žiba, bet šis gal tik penkiamečiams ką nors naujo galėtų pasakyti. Ty kuo jūs mus laikote, gerb. Gorochovski?

2009-03-16 18:22:01 | Elene

.Labai džiugi naujiena, tik gaila, kad apie šios knygos pristatymą žinojo tik labai mažas būrys profsajungų. Kaip būtų galima ją įsigyti? Linkime sėkmės kuriant demokratiją su įvairiomis ir opozicinėmis pažiūromis, nes lig šiol solidarumas Lietuvoje suprantamas tik kaip pritarimas valdantiesiems. Kaip galime pakeisti šią nuostatą?

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.