Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

 

 

Įsikūrė Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto darbuotojų atstovybė - profesinė sąjunga (0)

2009 Rugsėjo 23d.

Rugsėjo 22 dieną įsikūrė dar viena profesinė sąjunga aukštojoje mokykloje. Norėdami apie savo padalinio reorganizavimą turėti visą informaciją bei siekdami aktyviai dalyvauti procese ir daryti įtaką Universiteto valdžios priimamiems sprendimams, darbuotojų atstovybę - profesinę sąjungą įkūrė Vilniaus Universiteto Kauno humanitarinio fakulteto dėstytojai ir darbuotojai.
VU KHF darbuotojų atstovybės - profesinės sąjungos pirmininku išrinktas profesorius Stasys Girdzijauskas, kuris dirba Informatikos katedroje. 

Profesinę sąjungą įkūrė 44 steigėjai, tačiau, pasak vienos iš darbuotojų atstovybės kūrimo iniciatorių, Filosofijos ir kultūros studijų katedros docentės Ramintos Pučėtaitės, norinčių stoti buvo daugiau, tiesiog tą dieną kolegos negalėjo dalyvauti steigiamajame susirinkime.

Steigiamajame susirinkime darbuotojų atstovai nutarė kreiptis į Vilniaus Universiteto rektorių ir senatą su prašymu pateikti atstovams visą su fakulteto reorganizacija susijusią informaciją, nes darbuotojai turi teisę žinoti, kas jų laukia. Be to, bus prašoma, o jei nebus prašymas priimtas, ir reikalaujama, jog profesinės sąjungos atstovai dalyvautų visose sprendimus priimančiose Universiteto institucijose, bent jau stebėtojų teisėmis.

VU KHF darbuotojų atstovybė – profesinė sąjunga sieks užmegzti ryšius su VU Centrinės bibliotekos profesine sąjunga, kuri veikia jau kelerius metus. Tokiu būdu bus sukurta bendra darbuotojų atstovybė Vilniaus Universitete. Taip pat svarstoma galimybė įsijungti į Lietuvos aukštųjų mokyklų profesinių sąjungų susivienijimą, kartu ir į Lietuvos švietimo ir mokslo profesinių sąjungų federaciją (LŠMPSF).

Steigiant darbuotojų atstovybę – profesinę sąjungą fakulteto darbuotojus konsultavo LŠMPSF atstovas Romas Turonis.

VU KHF profesinės sąjungos informacija
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.