Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

LŠPS vykdomas NoPros projektas sėkmingai įsibėgėja (0)

2010 Liepos 2d.

Antrasis NoPros projekto koordinavimo susitikimas vyko Taline, Estijos sostinėje. Jį surengė projekto partneris iš Estijos - AEAE Andras. Susitikimai vyko gegužės 31 ir liepos 1 d. Partnerių susitikime buvo aptarti einamieji projekto vykdymo klausimai ir padaryti keli jo įgyvendinimui svarbūs sprendimai. Dar kartą buvo atidžiai vertinama projekto eiga ir sprendžiami klausimai, susiję su bendru koordinavimu, taip pat buvo aptartas NoProS kokybės planas, kuris buvo partnerių patvirtintas.

 

Vienas iš svarbiausių tikslų išlieka projekto veiklų ir rezultatų platinimo strategija, kuri buvo aptarta kartu su projekto rezultatų panaudojimo strategija. Buvo nuspręsta suformuoti sklaidos komitetą.


Partneriai taip pat nusprendė sukurti e-mokymosi ratelio platformą - bendrauti ir pasidalinti turiniu ir patirtimi įgyta kuriant ir vykdant mokymosi ratelių mokymus (LC) (Learning Circles).

 

Buvo kruopščiai analizuojamas mokymo planų rengimas, remiantis šiomis pažinimo/veiklos kryptimis: pagrindinių kompetencijų apibrėžimas, LC tikslų identifikavimas, ne pelno sektoriaus temų (įtrauktų į LC) identifikavimas, LC medžiagos rinkimas, vadovaujančio partnerio vaidmens apibrėžimas.

 

Susitikime buvo taip pat aptartas Mokymosi ratelių didaktinis modelis ir pateiktas LC organizatoriaus ir pagalbininko vaidmens aprašymas ir išaiškinimas. Partneriai susitarė įtraukti į metodiką kai kurias mokytojo-tarpininko veiklas, kurios gali būti panaudojamos kiekvieno mokymosi ratelio grupėje. Partneriai kalbėjo ir apie LC eksperimentavimą, buvo nutarta surengti LC bandomuosius mokymus susitikime Nyderlanduose.

 

Talino posėdyje taip pat buvo nuspręsta perkelti trečiąjį projekto koordinavimo posėdį. Užuot Atėnuose, kaip buvo numatyta, susitikimas vyks Lisabonoje rugsėjo 27- 29 dienomis.

 

Projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai Projekto Nr. 503016-LLP-1-2009-1-IT-GRUNDVIG-GMP


LŠPS
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.