Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Kodėl Aleksas Bružas ir jo kompanija skleidžia melą? (0)

2008 Balandžio 2d.

  Pasivadinę nacionalinį statusą turinčiomis bei „nepaklusniomis“ valdžiai profesinėmis sąjungomis LMPS, KŠDPS, švietimo ir mokslo profesinė sąjunga „Solidarumas“ bei profesinė sąjunga „Sandrauga“ priešakyje su atskilusiai LŠDPS daliai vadovaujančiu Aleksu Bružu 2008 m. kovo 27 d. į visas šalies valdžios institucijas išsiuntinėjo melu, dezinformacija ir nepagrįstomis pretenzijomis persunktą kreipimąsi.
   Pagaliau supratęs, kad neatsakingai organizuotomis protesto akcijomis ir mūsų  profesinės sąjungos šmeižimu norimo rezultato pasiekti nepavyks, A.Bružas ir jo satelitai dėl mokytojų atlyginimo padidinimo kreipėsi į LR Seimo narius. Deja, ir čia mokytojų atstovai susidūrė su didelėmis problemomis : Seimo nariai, žinodami apie artėjančius rinkimus, pažėrė daugybę nerealių pažadų nuo balandžio mėnesio kelti mokytojų atlyginimus. Praėjus vos kelioms dienoms, visi šie pažadai buvo užmiršti. Mokytojai eilinį kartą apgauti.
    Deja, nevykę mokytojų atstovai vietoj to, kad pripažintų savo klaidas bei imtųsi jas taisyti, pratęsė šmeižto kampaniją prieš Aukštaitijos švietimo darbuotojų profesinių sąjungų susivienijimą bei naująją LŠDPS pirmininkę Rūtą Osipavičiūtę. Pasijutę apgauti, A.Bružas ir jo kompanija paskleidė melagingą informaciją esą blogus sprendimus Seimo nariai derino su R.Osipavičiūte. Šią informaciją, anot pareiškimo autorių, jie gavo pažiūrėję TV laidą.
   Aukštaitijos švietimo darbuotojų profesinių sąjungų susivienijimas – vienintelė mokytojų interesams tikrai atstovaujanti profesinė sąjunga – pateikė realius, aiškiais ekonominiais bei finansiniais argumentais paremtus siūlymus dėl mokytojų atlyginimų kėlimo, kurie įtvirtinti  LR Vyriausybės nutarimu patvirtintoje Ilgalaikėje pedagoginių darbuotojų darbo užmokesčio kėlimo programoje. Aukštaitijos švietimo darbuotojų profesinių sąjungų susivienijimo vadovai ir R.Osipavičiūtė kovo-balandžio mėnesiais jokiose viešose ar slaptose derybose dėl papildomo mokytojų atlyginimo kėlimo nedalyvavo. Mes manome, kad realiomis finansinėmis lėšomis nepagrįsti populistiniai pažadai ne tik nepakeis mokytojų socialinės – ekonominės padėties, bet ir gresia Ilgalaikės pedagoginių darbuotojų darbo užmokesčio kėlimo programos sužlugdymu.
   Aukštaitijos švietimo darbuotojų profesinių sąjungų susivienijimas nuo 2005 m. yra LŠDPS sudedamoji dalis. 2007 m. rugsėjo mėn. eilinio LŠDPS suvažiavimo delegatai  nauja LŠDPS vadove išrinko R.Osipavičiūtę tuo pareikšdami nepasitikėjimą A.Bružu. Dėl A.Bružo neteisėtos veiklos vykdomi ikiteisminiai tyrimai, vyksta teisminiai bylinėjimaisi. Demokratiškai veikianti LŠDPS Aukštaitijos susivienijimo struktūra vienija 32 Lietuvos miestų ir rajonų susivienijimus ir yra didžiausia mokytojus atstovaujanti nacionalinė profesinė sąjunga šalyje. Kategoriškai atmetame bet kokius kaltinimus dėl mūsų „sukūrimo“, „geltonumo“ ar „pavaldumo“ valdžios institucijoms ir prašome Seimo narius atsakingai rinktis žodžius savo priešrinkiminiuose pasisakymuose.
   O A.Bružui ir jo kompanionams primename, kad melas ir šmeižtas – gėdingas mokytojų interesų atstovavimo būdas, neišvengiamai vedantis į pralaimėjimą.

Aukštaitijos švietimo darbuotojų profesinių sąjungų susivienijimo pirmininkas Audrius Jurgelevičius
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.