Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Aleksas Bružas parduoda LŠDPS būstinę (0)

2008 Kovo 22d.

Besiskelbusi pačia didžiausia ir įtakingiausia Lietuvos profesine sąjunga, Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga, su Aleksu Bružu priešakyje vis toliau grimzta į finansinio bankroto bedugnę, kartu nusinešdama ir savo narių mokesčių pinigus.

Dar praeitų metų vasarą dėl tuomečių LŠDPS vadovų finansinių ir turtinių machinacijų antstoliai visoms profesinės sąjungos sąskaitoms uždėjo areštą ir nuskaičiavo jose buvusius pinigus. Prasidėję teismų maratonai su neteisėtai atleistais buvusiais darbuotojais, profesinės sąjungos sąskaitą sumažino dar keliasdešimt tūkstančių litų. Pastarųjų kelių dienų įvykiai aiškiai rodo, kad A. Bružas neatsakingai tvarkydamas LŠDPS finansus, faktiškai priėjo liepto galą. Per paskutines savaites buvo aktyviai ieškoma paskutinio LŠDPS nuosavybėje buvusio pastato Vilniuje, kuriame įsikūrusi profesinės sąjungos būstinė, pirkėjo. Pats A. Bružas sau ir likusiems keliems savo darbuotojams prašo kampo prisiglausti LPSK pastate.

Ciniški mokytojų interesų gynėju visur prisistatančio A.Bružo veiklos metodai dar kartą išryškėjo, kai jis neinformavo organizacijų, kad antstoliai dar kartą praeitą savaitę areštavo laikinai veikiančias profesinės sąjungos sąskaitas, dėl ko dar kartą buvo nusavintos jose buvusios narių mokesčių lėšos. Pinigai buvo nuskaičiuoti net ir iš tarimai  pašalintų susivienijimų – Kauno, Elektrėnų ir kt. – sąskaitų. Meluodamas profesinės sąjungos nariams ir dezinformuojamas visuomenę, A. Bružas liko nuoseklus – pinigai nekvepia.

Aukštaitijos švietimo darbuotojų profesinių sąjungų susivienijimo informacija
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.