Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Susitikimas su Molėtų rajono meru (1)

2008 Spalio 3d.

Spalio 1 d. Molėtų švietimo darbuotojų profesinės sąjungos aktyvas ir Aukštaitijos švietimo darbuotojų profesinių sąjungų susivienijimo pirmininkas Audrius Jurgelevičius susitiko su rajono meru Valentinu Stundžiu. Pagrindinė pokalbio tema – situacija Molėtų pradinėje mokykloje. Šios mokyklos direktorė V. Mateikienė jau ne pirmus metus faktiškai ignoruoja mokykloje veikiančią profesinę sąjungą, tuo grubiai pažeisdama tiek LR Darbo kodeksą, tiek ir Švietimo bei Profesinių sąjungų įstatymus.

Tiek meras, tiek kartu buvusi savivaldybės Kultūros ir švietimo skyriaus pavaduotoja ūkio reikalams Aldona Rusteikienė pripažino, jog  tokie direktorės veiksmai yra netoleruotini. Pokalbio dalyvių nuomonės sutapo - profesinės sąjungos buvimas mokykloje tikrai nėra kliuvinys direktorei dirbti. Dar daugiau – pasirašius kolektyvinę sutartį, bus lengviau spręsti iškylančias problemas, ženkliai pagerės mikroklimatas darbuotojų kolektyve. Profesinės sąjungos atstovai įsipareigojo inicijuoti derybas dėl kolektyvinės sutarties pasirašymo.
 

Aukštaitijos susivienijimo informacija
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *
Komentarai:
2008-10-04 16:07:06 | nuomone

Ar Moletu meras nuoseklus? Juk viesai lyg ir palaiko mokytojus, lyg ir supranta problemas. Tai kodel savo parapijoje elgiasi kitais? Butu nuostabu, jei p. meras savo darbais irodytu tai ka viesai deklaruoja... Ar tikisi, kad tik patekes i Seima gebes spresti problemas? Tuo labai abejoju.

«Atgal
Lietuvos švietimo profesinė sąjunga
Reklama
 
  


Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.