Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Seminarai mokytojams ir mokyklų vadovams „Socialinis dialogas mokykloje“ (0)

2008 Spalio 1d.

Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM) atsižvelgė į profesinių sąjungų nuolatinius siūlymus suteikti mokytojams žinių apie socialinį dialogą. Spalio mėnesį ŠMM kartu su Pilietinių iniciatyvų centru pagaliau pradeda įgyvendinti naują kvalifikacijos tobulinimo seminarų ciklą „Socialinis dialogas mokykloje". Naujojo projekto tikslas – suteikti mokytojams žinių ir praktinių įgūdžių, kaip konstruktyviai ginti savo teises ir spręsti konfliktines situacijas mokykloje, skatinti bendradarbiauti mokytojus ir mokyklų vadovus.

Per pirmuosius seminarus bus nagrinėjamos temos: mokytojų teisės ir atsakomybė mokykloje, darbo sutartys, kolektyvinės sutartys, profesinės sąjungos veiklos pagrindai, konfliktinių situacijų sprendimas mokykloje, vyks apskritojo stalo diskusija „Socialinis dialogas mokykloje – skatinti ar vengti?". Apskrito stalo diskusijose dalyvaus LŠDPS (išrinkta 2007-09-07) pirmininkė Rūta Osipavičiūtė.

Pirmieji seminaras vyks spalio 6-8 ir spalio 23-25 dienomis Palangoje. Dalyvauti seminaruose kviečiamos mokyklos komandos, į kurias įeitų du mokytojai ir vienas mokyklos administracijos atstovas.

Planuojama, kad pirmuosiuose seminaruose dalyvaus 22-jų mokyklų komandos. Tokius kvalifikacijos tobulinimo seminarus ketinama organizuoti ir kitąmet.

ŠMM ir Aukštaitijos susivienijimo informacija
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Lietuvos švietimo profesinė sąjunga
Reklama
 
  


Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.