Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Rokiškio švietimo darbuotojai šiais metais nemokamų atostogų neis (0)

2011 Kovo 1d.

Nuotrauka iš Rokiškio švietimo darbuotojų profesinių sąjungų susivienijimo jubiliejinės konferencijos

Vasario pabaigoje įvyko Rokiškio švietimo darbuotojų profesinių sąjungų susivienijimo pirmininkų tarybos posėdis. Posėdžio metu buvo aptartas 2011 m. rajono biudžetas. Nors pedagogų atlyginimams iš mokinio krepšelio lėšų trūksta apie 4 proc., nei vienos švietimo įstaigos mokytojai šiais metais nemokamų atostogų neturėtų eiti. Analogiška situacija ir su mokyklų aplinkos personalu, jie irgi nebus verčiami prisidėti prie taupymo einant nemokamų atostogų.

Posėdyje buvo aptartos vaikų darželio "Linelis" problemos. Susivienijimo pirmininkas Erikas Gaigalas pasidžiaugė, kad darbuotojai labai aktyviai stojo ginti savo įstaigos interesų. To pasekmė - darželyje labai išaugo profsąjungos narių skaičius.

Buvo kalbėta ir apie Obelių vaikų globos namų direktoriaus atsistatydinimą. Tarybos nariai išreikė viltis, kad, atsistatydinus direktoriui, mikroklimatas ir tarpusavio santykiai šioje įstaigoje pagerės.

Buvo aptarti artėjančio LŠPS suvažiavimo, kuris vyks 2011 m. kovo 31 d., klausimai. Rokiškio susivienijimas siųs net 16 žmonių delegaciją.  Buvo nuspręsta LŠPS pirmininko rinkimuose palaikyti A. Jurgelevičiaus kandidatūrą.

Posėdžio dalyviai Rokiškio susivienijimo ataskaitinę rinkiminę konferenciją nutarė organizuoti š. m. spalio mėn. paskutinę savaitę. Be to, buvo patvirtintas 2010 m. susivienijimo lėšų sąmatos vykdymas, priimta 2011 m. sąmata. Numatytos lėšos narių ekskursijai į užsienio šalį organizuoti.

Rokiškio susivienijimo informacija
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Lietuvos švietimo profesinė sąjunga
Reklama
 
  


Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.